Usta

 

Usta z wiekiem stają się mniej jędrne, zmienia się ich kształt, opadają kąciki. Kontur staje się nierówny, mniej wyraźny. Bywa, że te problemy nie są związane z upływającym czasem, ale z uwarunkowaniami genetycznymi. W Pro Dermis® pomożemy wszystkim, którzy są niezadowoleni ze swoich ust, bez względu na przyczyny problemu.

 

Dzięki indywidualnie zaprojektowanemu zabiegowi wypełnienia kwasem hialuronowym sprawimy, że twoje usta będą nieco większe, jędrniejsze i bardziej zmysłowe. Naszym zamysłem jest poprawić naturę—ale poprawić ją tak, by efekt nadal był naturalny. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu.

 

 

 

W Klinice Pro Dermis® każdy zabieg medyczny poprzedzony jest konsultacją z lekarzem wykonującym zabieg. Podczas konsultacji omawiane są oczekiwania pacjenta, lekarz wyjaśnia możliwości i ograniczenia danej metody oraz informuje o ewentualnych efektach ubocznych i wymaganiach pozabiegowych. Pacjent otrzymuje do podpisu zgodę na zabieg.

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności