Peelingi lekarskie

Zabiegi stosowane w leczeniu:

przebarwienia trądzik młodzieńczy trądzik różowaty cera naczynkowa
       

 

 
zmarszczki szyi dekolt: zmarszczki i przebarwienia zmarszczki i przebarwienia rąk  

Co to jest peeling?

Peelingi lekarskie to zabiegi złuszczające skórę. Mają wielorakie zastosowania w dermatologii: wygładzają cerę, spłycają zmarszczki, usuwają przebarwienia, zmniejszają łojotok, powodują odświeżenie skóry; uspakajają też cerę naczynkową i skutecznie pomagają w leczeniu trądziku. Są szybkim i nieinwazyjnym sposobem na poprawienie wyglądu. W Pro Dermis® stosujemy szeroką gamę peelingów, ale dbamy przede wszystkim o to, aby dany peeling był odpowiednio dobrany do potrzeb i cery danej osoby. Wszystkie peelingi wykonywane są przez lekarza dermatologa.

Wykonujemy następujące rodzaje peelingów:

  • Peeling migdałowy: łagodny peeling dermatologiczny, rozjaśniający cerę. Dzięki działaniu bakteriostatycznemu jest też pomocny w terapii trądziku.
  • Peeling salicylowy: dzięki działaniu oczyszczającemu pory i regulującemu łojotok, jest skuteczny w leczeniu trądziku.
  • Peeling glikolowy: wnikający głeboko do skóry, pomaga w redukcji zmarszczek powierzchniowych, wykorzystywany jest również do zabiegów „łączonych”: połączenie różnego rodzaju peelingów, peelingu i mezoterapii.
  • Peeling trójchlorooctowy: peeling o bardzo silnych właściwościach, zmniejsza zaburzenia pigmentacyjne, odmładza skórę, pomocny w leczeniu blizn.
  • Peelingi mieszane: zawierające np: retinol, witaminę C, kwas mlekowy ma silne działanie przeciwstarzeniowe.
  • Yellow peel, Retises CT, Ferulac peel: peelingi pomocne w leczeniu blizn potrądzikowych i zaburzeń łojotokowych; polecany do zwiotczałej skóry pokrytej drobnymi zmarszczkami.
  • Peeling pirogronowy: pomaga w zaburzeniach trądzikowych, spłyca zmarszczki, zwalcza powierzchniowe zaburzenia pigmentacji skóry.


Serdecznie zapraszamy do Pro Dermis®

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności