Wypełniacze

Zabiegi stosowane w leczeniu:

zmiana owalu twarzy cienie pod oczami fałdy nosowo-wargowe korekcja kształtu ust
       

 

 
zmarszczki i przebarwienia rąk dekolt - zmarszczki
   

Co to jestwypełnienie kwasem hialuronowym?

Zabieg z wykorzystaniem wypełniacza (kwasu hialuronowego) pomaga odwrócić efekty starzenia się skóry. Już po trzydziestym roku życia stężenie kwasu hialuronowego w skórze zaczyna spadać — skóra się odwadnia, traci jędrność i elastyczność. Zmienia się owal twarzy, pojawiają się drobne zmarszczki i fałdy skórne. Wprowadzenie kwasu hialuronowego w miejsca problemowe powoduje ich wygładzenie i ujędrnienie. Efekt jest natychmiastowy i spektakularny — a można go osiągnąć w czasie tak krótkim, jak przerwa na lunch!

W Pro Dermis® zabiegi wypełniania wykonują specjaliści: lekarze dermatolodzy, chirurdzy plastycy. Zabieg ,w zależności od leczonej okolicy, trwa ok. 20-40 minut i odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Dbamy o to, by po zabiegu twarz wyglądała naturalnie i nie straciła swojego charakteru.

W Klinice Pro Dermis® każdy zabieg medyczny poprzedzony jest konsultacją z lekarzem wykonującym zabieg. Podczas konsultacji omawiane są oczekiwania pacjenta, lekarz wyjaśnia możliwości i ograniczenia danej metody oraz informuje o ewentualnych efektach ubocznych i wymaganiach pozabiegowych. Pacjent otrzymuje do podpisu zgodę na zabieg.

Serdecznie zapraszamy do Pro Dermis®

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności